www.frolik.cz - frolik@frolik.cz - Táborská 2400, 397 01 Písek

Úvod Ojeté vozy Služby Kontakty
 
 
 
 

O firmě

 
 

Společnost Karel Frolík – AUTOSERVIS Vám nabízí kompletní servis od prodeje nového vozu, přes záruční a pozáruční servis, odborné poradenství, prodej originálních náhradních dílů a příslušenství.

Prodáváme nové vozy Škoda a Opel, jsme autorizovaným servisem vozů Volkswagen, Škoda, Volkswagen – užitkové vozy a Opel.

   
 
 

Historický vývoj firmy

   
 

Firma Karel Frolík – AUTOSERVIS vznikla v roce 1991. Jednalo se však jen o opravy vozů. Následující rok byla vybudována prodejna nových vozů značky Škoda. Pan Karel Frolík se tak stal prvním autorizovaným prodejcem těchto vozů v okrese Písek.

V roce 1995 začal na zakoupeném pozemku se stavbou zcela nového autosalonu. Kolaudace proběhla před Vánoci roku 1995. Dnes je zde pro Vás, naše zákazníky, k dispozici kompletní škála modelů značky Škoda.

Abychom byli schopní nabídnout Vám komplexní služby od nabídky nového vozu až po jeho kompletní servis, byla v roce 1997 otevřena klempířská dílna a dále v roce 2000 lakýrnická dílna a specializovaná dílna pro přípravu nových vozů.

Součástí historie není jen prodej nových automobilů, ale také autobazar. Ten byl dříve provozován v Budějovické ulici v Písku, později za tímto účelem majitel zakoupil další pozemek na Táborské ulici, blízko prodejny nových vozidel. Cílem byl prodej ojetých vozidel "pod střechou". V říjnu roku 2002 byl otevřen nový autobazar, kde najdete nabídku kvalitních, vyzkoušených ojetých vozů v prostředí, které je shodné s autosalonem pro nová vozidla.

V oblasti servisu vozidel nabízíme od kromě servisu pro vozidla Škoda také autorizovaný servis vozidel Volkswagen a Volkswagen užitkové vozy. V roce 2013 jsme rozšířili naše aktivity a založili novou společnost pro značku Opel v Písku. Pro tuto dynamicky se rozvíjející značku nabízíme jak prodej nových vozů, tak i autorizovaný servis.

 
 

Zpracovávání osobních údajů

   
 

Informace pro zákazníky o zpracování osobních údajů GDPR >>

   
 

Nahoru...

 

Copyright © Karel Frolík - AUTOSERVIS - Created design by JB